| Color | White |
| Width | 60cm |
| Finish | White |
| Capacity | 25 L |
| Combination Cooking | Grill + Convection |
| Defrost Function | Yes |
| Menus | 10 Auto Cook Menus |
| Control | Electronic |
| Digital timer | Yes |
| Features | Child Safety Lock |
| Function | Combination Cooking, Multi Stage Cooking, Pre-Set Function, Speedy Cooking, Speedy Microwave Cooking, Kitchen Timer, Inquiry Function |
| Temperature range | 50°–250°C |
| Accessories | Glassturn Table, Turn Table Ring, Grill Rack |
| Oven Size – W*D*H | 594*470*388 mm |
| Carcass Size | 560*550 min*380 mm |
| Warranty | 1 Year |


Reviews
There are no reviews yet.